Hakkımızda

1975 yıllarından bu yana ticaret hayatında yer alan Merkez teknik hırdavat ticaretini içeren faaliyet alanlarına 1980 yılından itibaren makine sektörünü de dâhil etmiştir.Merkez Teknik Hırdavat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ticarette her anlamda kaliteyi ilke edinmiştir. Merkez Teknik bu temeller üzerinde başarı grafiğini, kalite ve güven ilkeleri üzerinde sürekli yükselterek büyütmektedir.

Merkez Teknik Hırdavat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Sanayi makineleri, takım tezgâhları ve ahşap mobilya makineleri satışı, satış sonrası servis ve makine imalatı alanında çalışmakla beraber çok sayıda yurt içi ve yurt dışı üretici firmaların temsilciliğini yapmaktadır.

Yaygın servis ve yurt içi bayii satış ağı ve komple müşteri memnuniyeti ile firmamız, Türk Standartları Enstitüsü ve Sanayi Bakanlığı onaylı, Satış Sonrası Hizmet Yeri Yeterlilik ile kaliteli ve güvenli hizmet verme prensibini belgelemiştir.

Satış ve pazarlama sistemimizin yer aldığı ve yapılandığı hususlar;

· Yurt içinde sektörlerimizle ile ilgili üretim yapan yerli firma ürünlerinin yurt içinde ve yurt dışında satış ve pazarlanması

· Yurt dışında yerleşik uluslararası firmaların ürünlerinin, tek yetkili temsilci veya distribütörü olarak, yurt içi veya yurt dışında satış ve pazarlanması

· Sektörlerimizde üstlendiğimiz görev bilinci ile, mevcut ürün yelpazemizi, sektörümüzdeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli genişleterek, yeni ürünleri imalat sanayisi ve kullanıcılarının hizmetine sunmaktayız.